Loading...

HAKKIMIZDA

MKN Mimarlık, Yeni Mimari iştiraki olarak 2016 yılında Mustafa Kaan Özdoğan tarafından İstanbul’da kurulmuş olup, mimarlık alanında proje ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Farklı ölçekli projelerden eğitim, sağlık, konut, kamusal alanda birçok proje üretimi gerçekleştirmiştir.

Üretken ve dinamik ekibiyle, alanında profesyonel işveren ve iş ortaklarıyla tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar disiplinli bir şekilde çalışır. Estetik ve işlevsel kaygılarla ekonomik, yenilikçi ve çevreye duyarlı bir yaklaşım sergiler. Bu sayede çevreden kopmayan aksine çevresine değer katan işler gerçekleştirir.

Her kimliğe hitap edebilmeyi, yenilikçi kararlarıyla gelenekselliği harmanlamayı, kullanıcısını önemseyen mekânsal çözümler üretmeyi hedefler. Kendine “İnsan İçin Mekân” üretme sorumluluğu yükler…

Tasarım Odaklı

Tasarlama eylemini gerçeğe dönüştürürken her projeyi kendi bağlamında ele alarak, pratikte birbirinden çok farklı kesimlerin seslerine yanıt verir. Sonucunda işverenleri ve kullanıcısını mutlu eden, estetik, işlevsel, ekonomik ve çevresine değer katan mekanlar sağlar.

Multidisipliner Yapı

Mimari, statik, elektrik, mekanik, peyzaj, iç mimari, altyapı gibi farklı disiplinlerin koordinasyonuyla optimum sürede ve maliyette, sistemli ve bütünsel projelerin ortaya çıkmasını sağlar.

Dijital Altyapı

Tasarım sürecinin ilk aşamalarından itibaren BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) sistemlerini kullanarak, ilerleyen süreçlerde karşılaşılabilecek sorunların önceden çözülmesi ile daha gerçekçi ve nitelikli bir hizmet sağlar.

"İnsan İçin Mekan..."

Ekibimiz

Mustafa Kaan ÖZDOĞAN
Mimar - Kurucu

1986 yılında Rize’de doğdu. Lisans eğitimini 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde tamamladı.

 

Eğitim sürecinde ve sonrasında birçok projenin tasarım ve uygulama aşamalarında yer aldı. Ayrıca katıldığı ulusal mimarlık yarışmalarında birçok ödüle layık görüldü. 2014 yılından beri ortağı olduğu Yeni Mimari bünyesinde çalışmalarına devam ederken 2016 yılında MKN Mimarlık ismiyle kendi mimarlık ofisini kurdu, çalışmalarına halen burada devam etmektedir.

Gökhan TAŞPINAR
Teknik Ofis Şefi, Mimar

Dokuz Eylül Üniversitesi

Ali ÖNKİBAR
İdari İşler Direktörü, Kimya Mühendisi

Atatürk Üniversitesi

Asuman DİKİCİ TOPAL
Saha Direktörü, İnşaat Mühendisi

Dokuz Eylül Üniversitesi

Cenk YENİDOĞAN
Yüksek Mimar

Haliç Üniversitesi

İrem Sude ÖZDEMİR
Mimar

Dokuz Eylül Üniversitesi

İrfan CANDEDE
Mimari Görselleştirme Uzmanı

Anadolu Üniversitesi

Mehtap BAHÇECİ
Teknik Ressam

İSOV Yapı Meslek Lisesi

Şule AKTÜRK
Ofis Asistanı

İLETİŞİM

Erdem Sk. No:4/1 Sabuncuoğlu A Blok D:6
Altunizade/İSTANBUL
(0216) 474 55 53
(0216) 474 53 05
info@mknmimarlik.com

© 2018 MKN, ALL RIGHTS RESERVED